Kocaeli HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0553 629 27 01

Güncel

Derince Bayburtlular Derneği

Kocaeli’de belediye başkanları ve kurumların yetkililerinden “Milli Dayanışma Kampanyası”na destek

- +

 

Kocaeli’de belediye başkanları ve kurumların yetkililerinden “Milli Dayanışma Kampanyası”na destek

 

Kocaeli’de bazı belediye başkanları ve kurum yetkilileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan “Milli Dayanışma Kampanyası”na destek verdi.

Kocaeli’de bazı belediye başkanları ve kurum yetkilileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın öncülüğünde başlatılan “Milli Dayanışma Kampanyası”na destek verdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Cakmak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kampanyaya 2 aylık maaşını bağışladığını aktardı.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ise kampanyaya bir aylık maaşıyla destek verdiğini bildirdi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanyayı desteklediğini belirterek, bir aylık maaşını bağışladığını kaydetti.

Sosyal medya hesabından bir aylık maaşını bağışladığını açıklayan Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, “Çok daha önce ilan etmiştim. Şimdi vereceğim yer belli oldu. Ben de ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ diyor, bir aylık maaşımı kampanyaya bağışlıyorum. Allah bir daha bu aziz milletimizi böyle bir musibete düçar etmesin.” ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kampanyaya destek kapsamında bir aylık maaşını bağışladığını duyurdu.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.