-4°C
Bayburt HAVA DURUMU-4°C Kar Yağışlı
BİZE ULAŞIN 0546 830 92 87

Güncel

Derince Bayburtlular Derneği

Karacaahmet Mezarlığı’nda İntihar Eden Bankacı

- +

İstanbul’da bankacı, arkadaşlarına ve ailesine attığı mesajların ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda intihar etti. Şahsın, intihar mektubunda “Bu ağır yük için üzgünüm” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

 

İstanbul’da bir şahıs, ailesine ve arkadaşlarına intihar edeceğini haber verdikten sonra Karacaahmet Mezarlığı‘nda intihar etti. Şahsın evinde bıraktığı intihar mektubunda “Bu ağır yük için üzgünüm” yazdığı öğrenilirken, cenaze sağlık ekiplerince hastane morguna kaldırıldı.

ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Adının G.D. olduğu öğrenilen ve bankada çalışan bir adam, ailesi için evine bir intihar mektubu bırakarak evden çıktı. Şahıs, arkadaşlarına da bir mesajlaşma uygulaması üzerinden intihar edeceğine dair mesajlar iletti. Daha sonra Karacaahmet Mezarlığına gelen şahıs, burada kendisini silahla kafasından vurarak intihar etti.

“BU AĞIR YÜK İÇİN ÜZGÜNÜM”

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Şahsın olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşılırken, yapılan incelemede bölgede 2 silah bulundu. İntihar eden şahsın son zamanlarda hayatında olumsuzluklar yaşadığı öne sürüldü. Ayrıca ailesine bıraktığı intihar mektubunda da “Bu ağır yük için üzgünüm” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Şahsın cenazesi Numune Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.